Dorota MiozgaFirma DORMIO działa na rynku usług transportowych od 2008 roku. Zajmujemy się fachową obsługą firm przewozowych w zakresie zarządzania transportem.

Jak podaje polska Wikisłownik „Dormio” znaczy po łacinie „spać”. Choć uwielbiamy spać i odczuwamy przyciąganie łóżkowe znacznie bardziej niż inni to mimo wszystko nie zamierzamy nawet zmrużyć oka! Jesteśmy tu, aby pomóc Twojej firmie – wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Jeśli jesteś nowym przewoźnikiem lub ubiegasz się o Licencję i potrzebujesz pomocy w sprawach Twojej firmy dobrze trafiłeś. Z chęcią nawiążemy z Tobą współpracę – pomożemy i doradzimy wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę.

Właścicielką firmy jest Dorota Miozga. Dysponuje Certyfikatem Kompetencji Zawodowych Przewoźnika w Krajowym i Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy, posiada też niezbędne doświadczenie w transporcie i prowadzeniu przedsiębiorstwa transportowego – prężnie rozwijała jedną z najlepiej prosperujących firm tego typu na południu Polski. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyła współpracując z firmami transportowymi i spedycyjnymi na terenie całego kraju.

Nawet w życiu prywatnym otacza ją motoryzacja i transport – uwielbia dalekie podróże na motocyklu oraz ich modyfikacje.

Uwaga! Ważna informacja dotycząca świadczonych usług:

Certyfikat Kompetencji Zawodowych
W zawiązku z wejściem z dniem 4 grudnia 2011 r Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) 1071/2009, 1072/2009, 1073/2009, firma Dormio zawiesza działalność związana z udostępnieniem Certyfikatu Kompetencji Zawodowych.

Osoby zainteresowane nowymi przepisami zachęcam do przeczytania artykułu z miesięcznika „Cieżarówka” numer 3/2011 dostępnego w sekcji do ściągnięcia.

Licencja międzynarodowa
Działalność związana z pomocą w uzyskaniu Licencji Międzynarodowej będzie kontynuowana. Jednak na chwilę obecna GITD nie podaje oficjalnych informacji, na jakich zasadach odbywać się będzie wydawanie licencji międzynarodowej po 4 grudnia.

Na bieżąco śledzimy wzmianki i informacje podawane przez pracowników Biura do spraw Transportu Międzynarodowego a strona internetowa będzie aktualizowana po uzyskaniu oficjalnych informacji. Dlatego też osoby zainteresowane pomocą w uzyskaniu Licencji Międzynarodowej prosimy o kontakt telefoniczny.