Uwaga! Ważna informacja dotycząca świadczonych usług:
W zawiązku z wejściem z dniem 4 grudnia 2011 r Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) 1071/2009, 1072/2009, 1073/2009, firma Dormio zawiesza działalność związana z udostępnieniem Certyfikatu Kompetencji Zawodowych.

Osoby zainteresowane nowymi przepisami zachęcam do przeczytania artykułu z miesięcznika „Cieżarówka” numer 3/2011 dostępnego w sekcji do ściągnięcia.

Co to jest certyfikat kompetencji zawodowych?

Certyfikat kompetencji zawodowych to dokument, który potwierdza posiadanie przez przedsiębiorcę kwalifikacji niezbędnych do podjęcia i wykonywania działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego. Certyfikat wydawany w Polsce jest przez Instytut Transportu Samochodowego. Aby uzyskać certyfikat należy zdać egzamin obejmujący różne aspekty prowadzenia działalności transportowej – nawet te prawne.

Jak możemy Ci pomóc uzyskać certyfikat?

Ty nie musisz zdawać egzaminu. Certyfikat kompetencji zawodowych udostępniamy Ci bez konieczności podpisywania umowy o pracę. Miesięcznie będziesz otrzymywać fakturę za usługi doradcze na podstawie umowy współpracy. Nie musisz obawiać się kontroli i inspekcji, ponieważ wszystko odbywa się legalnie i zgodnie z literą prawa.

Dopełniamy należycie wszystkich niezbędnych formalności aby klient był zadowolony i nie musiał się o nic martwić. Zawsze też będziesz miał możliwość kontaktu z nami i uzyskania porady w sprawach które przysparzają Ci problemów.

Dodatkowe usługi:


  • odbiór licencji (osób i rzeczy)

  • odbiór wypisów (osób i rzeczy)

  • odbiór wszystkich innych dokumentów z BOTM

  • odnowienia terminu ważności licencji oraz wypisów z licencji udzielonych na okres 5 lat

  • zaświadczenie na potrzeby własne

  • certyfikat „S”

  • świadectwa kierowców